Novinky

14/02/2014
KONTROLNÝ VÝKAZ DPH
14/02/2014
TIP!
14/02/2014
ÚČTOVNÁ ZÁVIERKA

Kontakt

BeneTax s.r.o.
Bratislavská 354/32
018 41 Dubnica nad Váhom
tel.: +421 424 440 460
benetax@benetax.sk

ÚVOD

Vitajte na našej stránke, cieľom ktorej je poskytnúť Vám základné informácie o našej spoločnosti a zaujať Vás natoľko, aby ste sa rozhodli využiť naše služby prípadne vyžiadať od nás doplňujúce informácie o našich službách.

Na trhu pôsobíme od roku 1994, najskôr formou fyzickej osoby, a od roku 1997 ako obchodná spoločnosť, ktorá svojim klientom poskytuje komplexné účtovné služby, zabezpečuje daňové poradenstvo, ekonomické poradenstvo a audit účtovných závierok.


Konateľka našej spoločnosti je od roku 1993 členkou SKDP a má osvedčenie na poskytovanie daňového poradenstva. Články zaoberajúce sa daňovou a účtovnou problematikou publikuje v rôznych odborných periodikách. Je vedúcou autorkou príručky Daňovo uznateľné náklady pre obchodné spoločnosti účtujúce v podvojnom účtovníctve, ktorú vydáva vydavateľstvo Verlag Dashofer. Je spoluautorkou publikácie Dane II, ktorá je základnou učebnou pomôckou projektu certifikovaných účtovníkov.

Neustála komunikácia s ministerstvami a univerzitami, účasť na odborných konferenciách, rozsiahla publikačná činnosť ako aj účasť na výskume a vývojových programoch sú ťažiskom zdrojov informácií, ktoré získavama pre Vás. Sústavné vzdelávanie zamestnancov je pre nás samozrejmosťou. To sa týka aj medzinárodných štandardov. V našej spoločnosti nájdete tím spoľahlivých, odborne zdatných a lojálnych partnerov, ktorí nepoznajú pojem malý a veľký klient, ale len náš spokojný klient.Veselé Vianoce

Veselé Vianoce

ÚVODINFORMÁCIESLUŽBYODKAZYKONTAKT

Všetky práva vyhradené © 2016 ENABLE spol. s r.o, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu